پیام تسلیت کمیته حزبی حزب آبادی افغانستان درکشورشاهی هالند بمناسبت وفات مرحوم رفیق توریالی آمو!

 

با دریغ وانده فراوان اطلاع حاصل نمودیم که رفیق توریالی آمو یکی از پیشگامان و فعالین جنبش چپ و دادخواهانه حزب ما و برادر رفیق کارمل فقید وبزرگوار و رفیق بریالی زنده یاد جهان را وداع نموده است.

وفات ایشان را یک ضایعه دیگری در مبارزات نیروهای پیشرو ومترقی تلقی نموده ، بدینوسیله مراتب عمیق غمشریکی، تسلیت وهمدردی خویش را به تک تک اعضای شریف فامیل رفیق کارمل مرحوم تقدیم نموده و توانایی وشکیبایی بیشتر در کاهش این اندوه برای شان ارزو میبریمو

 روح شان شاد وآرام باد !

 

با عرض درود و حرمت فراوان ،

 

سرور زهتاب

به نماینده گی اعضای کمیته حزبی حزب آبادی افغانستان  درهالند

 

 

 

اگهی های فوتی و پیام تسلیت ـ بامداد ـ ۲۲/۲ـ ۲۸۰۹

Copyright ©bamdaad 2022

 

پیام همدردی به مناسبت درگذشت رفیق توریالی آمو

 

درکمال تأسف خبر ازدست دادن رفیق توریالی آمو،  یکی ازفعالین جنبش دادخواهی کشور را بدست آوردیم.

درگذشت توریالی آمو ، برادرزنده یاد ببرک کارمل رییس جمهور ج د ا ، و رفیق محمود بریالی  که سراسرعمرشریف خود را با اگاهی ، اخلاق نیک و رفتار انسانی وقف مردم  و میهن نموده بود را ضایعه جبران ناپذیر دانسته ، برای همرزمان و بازمانده گان به ویژه بانو ملالی هاشمی ، برادران،  همسرو فرزندان شان تسلیت گفته ، روحش را شاد و یادش را گرامی میخواهم.

 

پوهاند دکترمحمد داوود راوش

رییس حزب آبادی افغانستان

 

 

اگهی های فوتی و پیام تسلیت ـ بامداد ـ ۲۲/۱ـ ۲۶۰۹

Copyright ©bamdaad 2022

 

پیام تسلیت شورای اروپایی حزب آبادی افغانستان به خانواده های داغدار حادثه شرق کشور

 

با کمال تاسف وتاثردر اثر زلزله شدیدی که چهارشنبه مورخ ۲۱ جوزا ۱۴۰۱ در ولایات های خوست پکتیکا و ننگرهار بوقوع پیوست که تلفات جانی و خسارات مالی زیادی در پی داشته است. شدت زلزله ۱,۶ درجه ریشترگزارش شده است.

شورای اروپایی حزب آبادی افغانستان مراتب تسلیت عمیق وهمدردی بزرگ خود را به مناسبت این حادثه المناک که در اثر آن شماری هموطنان عزیز ما جان های شرین شانرا از دست داده اند وهم شماری از آنها مجروع شدند به بازمانده گان آنها ابرازداشته صبرجمیل برای شان آرزو نموده خود را قلباْ در این حادثه غمناک شریک میدانند.

 

داود رزمیار

رییس شورای اروپایی حزب آبادی افغانستان

 

 

اگهی های فوتی و پیام تسلیت ـ بامداد ـ ۲۲/۲ـ ۲۵۰۶

Copyright ©bamdaad 2022

 

 

پیام تسلیت شورای اروپایی حزب آبادی افغانستان

 

در نهایت تاسف و تألم عبدالستار مروی برادر رفیق احمدشاه مروی عضو کمیته مرکزی ح آ ا، از میان ما رفت و به آرامش ابدی پیوست. شورای اروپایی حزب آبادی افغانستان سوگ از دست دادن برادر ایشان، این ضایعه بزرگ را به رفیق احمدشاه مروی گرامی و خانواده محترم شان تسلیت عرض می‌نماید و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماید .

با عرض درودها

داود رزمیار رییس شورای اروپایی حزب آبادی افغانستان

 

 

اگهی های فوتی و پیام تسلیت ـ بامداد ـ ۲۲/۱ـ ۱۴۰۹

Copyright ©bamdaad 2022

 

پیام تسلیت اعضای کمیته حزبی کشور هالند حزب آبادی افغانستان

 

با تاثر فراوان اطلاع یافتیم که مرحومه مغفوره نجیبه جان خواهر رفیق گرامی داود رزمیار رییس شورای اروپایی ح.آ.ا جهان را وداع گفته است .

ما اعضای  کمیته حزبی کشور هالند مراتب عمیق تسلیت وهمدردی خویش را به رفقای محترم  محمد داود رزمیار و محمد نعیم  رزمیار ، جمیع اعضای فامیل  ، دوستان و اقارب مرحومه تقدیم  نموده صبر و شکیبایی بیشتر را دراین اندوه بزرگ برای شان استدعا مینمایم .

خدایش بیامرزد

بنماینده گی از اعضای حزبی کشور هالند

س زهتاب مسوول کمیته حزبی

 

 

اگهی های فوتی و پیام تسلیت ـ بامداد ـ ۲۲/۱ـ ۲۵۰۶

Copyright ©bamdaad 2022